SZKOŁA /   /  
 

2006-06-14

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji

 

2006-06-10

Galeria zdjęć - II Zjazd Absolwentów

Autor: Gawełek Zbigniew

2006-06-09

Kornel Makuszyński
Dzień Patrona

 

2006-05-22

Wizyta w Turcji

 

Załączniki:

 

Ogródek meteo

 

Otwarcie

 

28 kwietnia zorganizowana  została w  naszej  wsi  "Krawężnikowa Zbiórka Makulatury". Uczniowie z V i VI  klasy - członkowie Samorządu  Szkolnego  i  Szkolnego  Koła  PCK  zbierali makulaturę  od  mieszkańców  Zębowa. Nie była to pierwsza taka akcja. Uczniowie Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Zębowie mogą pozbywać się tego odpadu przynosząc go do szkoły juz od kilku tygodni. Na dzień 28 kwietnia najwięcej makulatury (ponad 100 kg) nazbierała  Martyna Nowak  - uczennica klasy VI.

 

                                                    

 

2006-04-22

W sobotę, 22 kwietnia br. w Starym Tomyślu, uczniowie naszej szkoły brali udział w V Powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Drużyna w składzie: Mroczkiewicz Kacper, Trzybiński Paweł i Michaliski, zajęła premiowane III miejsce. W turnieju w kategorii szkół podstawowych brały udział 22 ekipy.

Turniej składał sie z dwóch części teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczna obejmowała test zawierający 25 pytań z zakresu znajomości zasad ruchu drogowego - nasza drużyna była bezkonkurencyjna zdobywając obok drużyny z Pakosławia, najwiekszą liczbę punktów. W części praktycznej zawodnicy musieli pokonać: rowerowy tor przeszkód, wyznaczoną trasę rowerem, wykazać się praktycznymi umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej oraz stosować przepisy ruchu drogowego w praktyce.

GRATULUJEMY!!!

 

V Powiatowy Turniej Wiedzy BRD

 

1
2
3
4
5

projekt i wykonanie © 2006