SZKOŁA /   /
III miejsce naszych ministrantów

W sobotę 16 czerwca br. odbył się w Lwówku I Turniej Ministrantów w piłkę nożną o Puchar Księdza Dziekana Dekanatu Lwóweckiego, ks. Kanonika E. Błaszczyka. W turnieju udział wzięli ministranci z Parafii w Zębowie.
W turnieju udział wzięły drużyny ministrantów z sześciu parafii: Przemętu, Brodów, Wąsowa, Wytomyśla, Zębowa i Lwówka. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach, każdy z każdym. Pierwsze miejsce zajęli ministranci z Brodów, drugie miejsce wywalczyła drużyna ministrantów z Lwówka, trzecie miejsce zajęli ministranci z Zębowa, czwarte ministranci z Wąsowa, piąte z Przemętu a szóste z parafii z Wytomyśla. Królem strzelców, zdobywając sześć bramek został Jakub Poznański z Parafii Brody. Wszystkim uczestnikom zostały wręczone puchary i dyplomy, a na koniec wszyscy uczestnicy turnieju mogli podzielić się swoimi wrażeniami z turnieju przy grillu.
Skład drużyny: Pawlik Rafał, Pilc Mateusz, Karcz Mateusz, Nowak Łukasz, Pawlik Arkadiusz, Kamiński Dawid, Halasz Adrian, Górny Arkadiusz, Pluskota Mariusz, Pawlik Grzegorz z opiekunem p. Jackiem Nowakiem
I Turniej Ministrantów

2007-06-29

W dniu 29 czerwca br. przeprowadzony został w naszej szkole egzamin z I modułu kursu ECDL - Podstawowe idee technologii informacyjnych.W egzaminie udział wzięli wszyscy uczniowie, którzy od lutego uczęszczali na zajęcia:Jarnut Klaudia,Klemka Joanna, Kudełka Julia, Lisek Ilona, Lisek Julia, Mroczkiewicz Kacper, Nawrocki Patryk, Pilc Mateusz, Stachowiak Dominik i Ślotała Mateusz. Wyniki egzaminu dla wszystkich zdających okazały się pomyślne.

Podczas egzaminu

2007-06-22

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2006/2007 nastąpiło przekazanie sztandaru Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Kornela Makuszyńskiego przez uczniów klasy VI - Absolwentów naszej szkoły. Sztandar przejęli: Torchała I. Kurek Roksana i Pilc Mateusz.
Uroczyste przekazanie sztandaru

W roku szkolnym 2006/2007, Poczet Sztandarowy składał się z uczniów klasy szóstej: Lisek Ilony, Ślotały Mateusza i Nowak Eweliny.
Na zdjęciu: Lisek Ilona, Ślotała Mateusz, Nowak Ewelina
Poczet Sztandarowy

W dniu 19 czerwca br., nasza szkoła uroczyście obchodziła Dzień Patrona Kornela Makuszyńskiego. Uczniowie złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą Patrona oraz wcielili się w bohaterów książek, które napisał nasz Patron.
Uroczysty Apel

2007-05-17

W dniu 16 maja br. uczniowie naszej szkoły: Kacper Mroczkiewicz, Patryk Nawrocki i Adrian Żabczak, reprezentowali Powiat Nowotomyski w Wielkopolskim Finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który odbył się w Pile. Turniej został podzielony na trzy etapy: test teoretyczny z przepisów o ruchu drogowym, tor sprawnościowy i jazdę w miasteczku ruchu. W finale udział wzięły 34 szkoły podstawowe i 33 gimnazja z całej Wielkopolski. Nasi zawodnicy uplasowali się na 19 miejscu.

Wojewódzki Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Piła 2007

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy dla uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych pt.: "Tatrzański Park Narodowy", na etapie okręgu, odbył się 10.02.2007 r. W zmaganiach wzięło udział 46 uczniów. Naszą szkołę reprezentowali: Mroczkiewicz Kacper, Lisek Ilona i Klemka Joanna. Wysokie bo czwarte miejsce zajął Kacper Mroczkiewicz. Natomiast wcześniej, odbył się etap szkolny w którym uczestniczyli:z klasy V - Klemka Joanna, Kudełka Julia, Lisek Julia, Nowak Mateusz, z klasy VI - Lisek Ilona, Mroczkiewicz Kacper, Nawrocki Patryk, Nowak Ewelina, Ślotała Mateusz i Żabczak Adrian. Do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Lisek Ilona i Kacper Mroczkiewicz, którzy 13.01.2007 r. reprezentowali naszą szkołę, wykazując się wiedzą z zakresu matematyki, przyrody, edukacji ekologicznej i prozdrowotnej.
Salamandra

2007-04-21

W znów I miejsce, tym razem na Powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie o ruchu drogowym. Gmina Lwówek zdominowała ten turniej. I miejsce - ZSPiP Zębowo, II miejsce - SP Posadowo, IV miejsce - SP Lwówek, VI miejsce - ZSPiP Pakosław, VIII miejsce - ZSPiP Chmielinko, X miejsce - SP Grońsko, Drużyna naszej szkoły w składzie: Mroczkiewicz Kacper, Patryk Nawrocki i Adrian Żabczak, będzie reprezentowała Powiat Nowotomyski na Wojewódzkim Turnieju w Pile.
Turniej BRD Stary Tomyśl 2007

2007-04-21

Załączniki:

•  Druk zgłoszenia na zjazd Word
  •  Program Zjazdu Pobierz

2007-04-16

W dniu 16 kwietnia br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I Gminnym Konkursie Technicznym, który został rozegrany w Zespole Szkoły i Przedszkola w Brodach. Reprezentanci naszej szkoły: Mroczkiewicz Kacper, Nawrocki Patryk i Żabczak Adrian, zajęli I miejsce. GRATULUJEMY!