SZKOŁA /   /  
Dni otwarte w przedszkolu odbędą się w dniach 27 i 30 sierpnia w godzinach 9 -11
 

Pod tym adresem poniżej, można zapoznać się z informacjami na temat wyprawki szkolnej w roku 2010/2011
Adres
http://www.lwowek.com.pl/index.php?lng=pl&id=0&idi=859
 

W ZAŁĄCZNIKACH ZNAJDUJE SIĘ - PROGRAM KOLONII, - REGULAMIN KOLONII, - CO ZABRAĆ NA KOLONIĘ. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z TYMI INFORMACJAMI.

Załączniki:

  •  CO ZABRAĆ NA KOLONIĘ 
  •  PROGRAM KOLONII 2010 
  •  REGULAMIN KOLONII 
 

Załączniki:

 

Od kilku lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie. Celem konkursu jest rozbudzanie zainteresowania uczniów historią regionalną, jej tradycjami i osiągnięciami na przestrzeni dziejów. W tym roku Paula Nowak została laureatką krajową w konkursie prac indywidualnych – zajęła II miejsce w kraju. Nagrodę- kamerę cyfrową odebrała 19 maja 2010 r. na Wydziale Nauk Historycznych i Społecznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
 

2010-05-29

 

 

W dniu 19 maja br. uczniowie naszej szkoły: Klaudia Kaczmarek, Adrian Halasz i Filip Łodyga, reprezentowali nasz powiat w 33 Finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się w Poznaniu. Uczestnicy pisali test z przepisów ruchu drogowego, udzielali pierwszej pomocy poszkodowanemu w wypadku, pokonywali tor przeszkód i pokonywali wyznaczoną trasę w miasteczku ruchu drogowego.
 

W sobotę 15 maja br. w Chmielinku, odbył się XIII Bieg Przełajowy im. Bronisława Malinowskiego, w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły. Mimo trudnych warunków do biegania - mokra trasa biegu - uczniowie nasi zdobyli medalowe miejsca. W roczniku 2001 - III miejsce zdobył Bartosz Puchała, a w roczniku 1997 - na III miejscu uplasował się oczywiście Adrian Halasz.
Bieg 2010

 

2010-04-08

 

1
2
3
4

projekt i wykonanie © 2006