SZKOŁA /  
W tegorocznym XVII Powiatowym Biegu Patrolowym, udział wzięły drużyny z szkół podstawowych w Wytomyślu, Brodach, Chmielinku, Lwówku, Pakosławiu, Posadowie i Zębowie. I miejsce zdobyła drużyna uczniów z ZSPiP w Zębowie w składzie: Oliwia Jarnut, Nadia Kaczmarek, Jakub Woźniczka i Bartosz Kulus. II miejsce zdobyła drużyna SP w Lwówku i ZSPiP w Posadowie, III miejsce zajęła drużyna SP w Wytomyślu. Uczniowie pokonywali wg przygotowanej mapki trasę biegu, na której znajdowały się punkty kontrolne – rzut szyszkami do celu, określenie wieku drzewa, znajomość znaków drogowych i przepisów o ruchu drogowym, skoki przez skakankę. Podsumowanie biegu z wręczeniem nagród odbyło się wigwamie u Państwa Moniki i Waldemara Nowaków. Uczestnicy biegu mogli skosztować smażone przez siebie kiełbaski, jak i mile spędzić czas na placu zabaw.
Powiatowy Bieg Patrolowy

 

2015-09-24

W tegorocznym Biegu Patrolowym zwyciężyła drużyna ZSPiP w Zębowie ( Maurycy Trawiński, Oliwia Jarnut, Patrycja Cemborowska, Kacper Golec), II miejsce zajęła drużyna ZSPiP w Posadowie ( Krystian Boch, Julia Dziamska, Wiktor Hubert, Zuzanna Korpik), III miejsce-drużyna SP w Lwówku ( Wojciech Tobys, Kacper Jabłoński, Weronika Szała, Oliwia Migdałek). Uczniowie musieli wykazać się wiadomościami z przyrody, przepisami o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego oraz sprawnością fizyczną. Podsumowanie biegu z wręczeniem nagród odbyło się wigwamie u Państwa Moniki i Waldemara Nowaków. Uczestnicy biegu mogli skosztować smażone przez siebie kiełbaski, jak i mile spędzić czas na placu zabaw.
XV Bieg Patrolowy

 

W dniu 07.12.2014 r. na Sali wiejskiej w Zębowie odbył się turniej tenisa stołowego, którego organizatorem był UKS ,, Promień”. Turniej został rozegrany w pięciu kategoriach. A oto jego wyniki: Szkoła podstawowa 1 miejsce: Bartosz i Karol Miczyński 2 miejsce: Jan i Grzegorz Pawlik 3 miejsce: Jeremiasz i Karol Nawrocki Szkoła podstawowa ( mikst): 1 miejsce: Donata i Bartosz Szymoniak 2 miejsce: Nadia i Stanisław Kaczmarek 3 miejsce: Zuzanna i Roman Pilc Gimnazjum i starsi: 1 miejsce: Mateusz i Tomasz Kaminski 2 miejsce: Karol i Arkadiusz Nawrocki 3 miejsce: Kamil i Adrian Halasz Gimnazjum 1 miejsce: Karina i Bartosz Nowak 2 miejsce: Mikołaj Nowak i Halina Stopczyńska 3 miejsce: Marcelina Puchała i Sylwia Miczyńska Kategoria open: 1 miejsce: Patryk Kaczmarek 2 miejsce: Sebastian Szczepański 3 miejsce: Arkadiusz Nawrocki Sponsorzy turnieju: Adam Smorawiński, Przemysław Grajek, Renata i Jacek Wachowiak, Wioletta i Jerzy Nowak, Waldemar Nowak. Wszystkim sponsorom bardzo dziękujemy za wsparcie finansowe i rzeczowe.
 

 

26 września 2013 r. odbył się kolejny, bo już XIII Powiatowy Bieg Patrolowy, którego organizatorem był UKS,,Promień”. W tegorocznych zmaganiach wystartowały drużyny czteroosobowe z Chmielinka, Brodów, Lwówka, Pakosławia, Wytomyśla, Grońska i Zębowa. I miejsce zajęła drużyna ZSPiP w Zębowie ( Wiktoria Lisek, Bartosz Puchała, Mikołaj Nowak, Bartosz Szymoniak), miejsce II przypadło drużynie SP w Chmielinku ( Martyna Kowal, Adrianna Ruta, Mikołaj Biernat, Nikodem Królik). Miejsce III zajęła drużyna SP z Grońska (Dawid Piechota, Adrianna Smoleń, Klaudia Makowska, Natalia Mańczak). Impreza zakończyła się w wigwamie. Nagrody rzeczowe ufundowane przez UMiG Lwówek oraz PKO BP O/ Nowy Tomyśl wręczyła p. dyrektor Ewa Ratajczak.
 

Autor: gawz
08 grudnia br. w Sali Wiejskiej w Zębowie, odbył się kolejny bo już XIII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego, którego organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy ,,,Promień ”. W turnieju udział wzięli uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz rodzice. Wyniki turnieju przedstawiają się następująco: Szkoła podstawowa Kategoria męska: I miejsce: Mikołaj i Tomasz Nowak II miejsce: Adrian Kwiatkowski i Radosław Jenek III miejsce: Bartosz i Karol Miczyński Kategoria miks: I miejsce: Marcelina i Bartosz Puchała II miejsce: Wiktoria Schmidt i Miłosz Grajek III miejsce: Donata i Bartosz Szymoniak Gimnazjum: I miejsce: Kamil i Adrian Halasz II miejsce: Karol i Arkadiusz Nawrocki III miejsce: Mateusz Kaminski i Grzegorz Pawlik Open: I miejsce: Patryk i Stanisław Kaczmarek II miejsce: Anna i Adam Hauffa Nagrody i puchary ufundowane przez UMiG Lwówek wręczył p. członek Zarządu Powiatu Nowotomyskiego Rafał Mroczkiewicz, dyrektor E. Ratajczak, prezes UKS - H. Stopczyńska i członek zarządu UKS - M. Weimann. Turniej mógł się odbyć dzięki naszym sponsorom: pp.Wiollecie i Jerzemu Nowak, Monice i Waldemarowi Nowak, Renacie i Maciejowi Wachowiak, którym Zarząd UKS ,, Promień” serdecznie dziękuje.
 

W dniu 9 grudnia 2012 r. odbył się XII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. Turniej jak co roku zgromadził zgromadził wielu miłośników gry w tenisa stołowego. Wynikiturnieju przedstawiają się następująco: Szkoła podstawowa Kategoria męska: I miejsce: Mikołaj Nowak i Radosław Jenek II miejsce: Bartosz i Karol Miczyński III miejsce: Bartosz Szymoniak i Aleksander Świderski Kategoria mix: I miejsce: Anna i Adam Hauffa II miejsce: Marcelina i Bartosz Puchała Gimnazjum I miejsce: Karol i Patryk Nawrocki II miejsce: Adrian i Kamil Halasz III miejsce: Grzegorz Pawlik i Mateusz Kaminski Kategoria open: I miejsce: Łukasz i Paweł Trzybiński II miejsce: Patryk i Arkadiusz Nawrocki III miejsce: Stanisław i Patryk Kaczmarek Dziękujemy sponsorom : p. Renacie i Jackowi Wachowiakom oraz p. Monice i Waldemarowi Nowakom za wsparcie finansowe turnieju.
 

W niedzielę 09 grudnia br. Uczniowski Klub Sportowy " PROMIEŃ", organizuje XII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. Szczegóły w załączniku. ZAPRASZAMY!!!

Załączniki:

  •  Zaproszenie na turniej 
 

W dniu 04.12.2011r w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Zębowie odbył się XI Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy „Promień”. Celem turnieju była popularyzacja tenisa stołowego, pokoleniowa integracja mieszkańców Zębowa i okolicznych miejscowości oraz propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych. W turnieju udział wzięło 15 rodzinnych drużyn. Najliczniejszą grupę stanowili uczniowie ZSP i P , którzy namówili swoich najbliższych – rodziców i rodzeństwo do wspólnej rywalizacji przy tenisowym stole. Wszystkie pojedynki były bardzo zacięte, niejednokrotnie gra toczyła się do ostatniej piłki, aby wyłonić zwycięzców. Turniej przeprowadzono w czterech kategoriach, a oto jego wyniki: Kategoria- rocznik 2001-1999: I miejsce: Karol i Patryk Nawroccy II miejsce: Mikołaj Nowak i Radosław Jenek III miejsce: Dominik Judek i Tomasz Gucia Kategoria mixt: I miejsce: Anna i Adam Hauffa II miejsce: Natalia i Jacek Jarnot III miejsce: Sylwia i Mateusz Miczyńscy Kategoria gimnazjum: I miejsce: Karina i Bartosz Nowak II miejsce: Grzegorz Pawlik i Mateusz Kamiński III miejsce: Kamil i Adrian Halasz Kategoria open: I miejsce: Arkadiusz i Patryk Nawroccy II miejsce: Łukasz i Paweł Trzybińscy III miejsce: Patryk i Stanisław Kaczmarek
 

projekt i wykonanie © 2006