SZKOŁA /  
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Biegu Bronisława Malinowskiego, który odbył się w dniu 12 maja 2018 r. w Chmielinku. Na podium znaleźli się (w poszczególnych kategoriach wiekowych): Martyna Kulus ( III miejsce), Antoni Kudełka ( I miejsce), Mikołaj Trzybiński (II miejsce), Adrian Kupś ( III miejsce), Malwina Kupiec ( III miejsce), Norbert Szulczyk ( III miejsce) oraz Nadia Kaczmarek (I miejsce).

Gratulujemy!


Bieg Malinowskiego

Bieg Malinowskiego1

Bieg Malinowskiego2

Bieg Malinowskiego3

Bieg Malinowskiego4


Autor: Łukasz Dziechcierewicz

Wychowawca: Marek Adamski
Autor: Łukasz Dziechcierewicz

Wychowawca: Jacek Nowak
Autor: Łukasz Dziechcierewicz

Wychowawczyni: Izabella Stasińska
Autor: Łukasz Dziechcierewicz

Wychowawczyni: Maria Weimann
Autor: Łukasz Dziechcierewicz

Zapraszamy do galerii.
Dzień Mamy w Stokrotkach

Dzień Mamy

Dzień Mamy 2

Dzień Mamy 3

Dzień Mamy 4


Autor: Łukasz Dziechcierewicz

Zapraszamy rodziców i opiekunów uczniów klas VII do zapoznania się z listem pani Minister dotyczącego obecnej reformy edukacji
List MEN Anny Zalewskiej

List

List2


Autor: Łukasz Dziechcierewicz

2018-05-10

Autor: Foto Rzecznik Prasowy Policji N. Tomyśl
http://www.nowy-tomysl.policja.gov.pl/w15/aktualnosci/198787,Eliminacje-powiatowe-w-Turnieju-Bezpieczenstwa-Ruchu-Drogowego.html
W czwartek 10 maja 2018 r. w Zbąszyniu, uczniowie wzięli po raz 16 udział w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Nasza reprezentacja w składzie: Donata Szymoniak, Dominika Grobys, Jakub Woźniczka i Bartosz Kulus, sprawiła miłą niespodziankę zdobywając w kategorii szkół podstawowych II miejsce. Nasi uczniowie wykazali się bardzo dobrą wiedzą o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, najlepiej z wszystkich startujących ekip odpowiedzieli na pytania testowe z zakresu przepisów o ruchu drogowym, ponadto musieli wykazać się wiedzą z udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej oraz musieli pokonać bardzo trudny tor przeszkód. Gratulujemy im za to! Link do informacji o Turnieju BRD Komendy Policji w Nowym Tomyślu: http://www.nowy-tomysl.policja.gov.pl/w15/aktualnosci/198787,Eliminacje-powiatowe-w-Turnieju-Bezpieczenstwa-Ruchu-Drogowego.html
XVI Turniej BRD 2018Autor: gawz


Galeria

W dniu 27 kwietnia 2018 r. w Zębowie odbyły się biegi przełajowe, w których udział wzięli uczniowie z następujących szkół: Brodów, Lwówka, Pakosławia, Posadowa i Zębowa. Uczniowie naszej szkoły zdobyli w sumie dziesięć medali. Na podium znaleźli się:

1 miejsce: Nadia Kaczmarek ( rocznik 2004), Marika Domagalska ( rocznik 2005), Hanna Kulus (rocznik 2006), Adrian Kupś ( rocznik 2008)

2 miejsce: Norbert Szulczyk (rocznik 2005), Julia Olesiak ( rocznik 2006), Malwina Kupiec ( rocznik 2007), Hubert Janas (rocznik 2008)

3 miejsce:Alicja Pilc ( rocznik 2006) i Jeremiasz Nawrocki ( rocznik 2006).
Autor: Zbigniew Gawełek
Autor: Łukasz Dziechcierewicz

30 kwietnia bieżącego roku uczniowie oraz nauczyciele mieli przyjemność uczestniczyć w przedstawieniu z okazji zbliżającej się rocznicy uchwalenia Konstytucji trzeciego maja. Klasa siódma pod opieką wychowawcy - Pana Jacka Nowaka przygotowała w tym dniu przedstawienie z tej okazji.
Poniżej link do fotorelacji na naszej stronie na Facebooku.

KONSTYTUCJA 3 MAJA
Autor: Łukasz Dziechcierewicz

1
2
3

projekt i wykonanie © 2006